İŞTE BUNLAR HEP SIKINTI:)

image

Tupper yazılan waresi sallanmayan hakkında spekülasyonlar yapılan annelerin gözde damat adayı , kahvehanelerde “şöyle böyleymiş” diye hakkında dedikodu çıkartılmış kızları bizim milletimizin kibarca tapır Almanların kabaca tupa dediği koca ların “senin gibi salakları kazıkladıkları altı üstü bir milyoncu plastiği ulan” (ulan lafına ifrit olurum) dediği bizlerin verdiği parayı düşünmemek için ama organ naklinde döt, bacak, kol , barnak, ciğer, dalak bunların malzemesinden yapılan kutularda taşınıyor muş diye kendimizi avuttuğumuz yıkansada kayganlığı kaybolmayan kendiliğinden yağlı kaplar, benim ise Güllerin savaşı gibi ( dizi izlemem on beş tatilde annemde kalmam yetti) bir dargın bir barışık yaşadığım tapırlarım.Anlatacaklarım bu kadar UUS hastasıyım ben uzattıkça uzatma sendromum var.  

Karanfilli ayılıdavşan

Reklamlar

“İŞTE BUNLAR HEP SIKINTI:)” için 9 yorum

  1. Büyük sıkın ‘ti azizim bunlar…
    Mantar gibi ilçe başına distribütörü açılan bayiileri kapisilan biyolojik petrol türevi bildiğin plastik işte.. mutfak dolaplarina iftif’lenmis zehir kutusu,ne gibi bir sağlık sacacak ki ben yemeğimi veyahut böreğini sakliycam İçinde ?üstelik öyle ucuz da değiller.. resmen komedya sağlıklı imiş 😀 bildiğin plastik sentetik yahu doğaya salinsa insan çözünür bu madde çözünmez.. mantıklı ve hoş bir yazı olmus sevgili clove cigarette 🙂 güzel de atıf ‘ta bulunmussun 😆

    Liked by 1 kişi

  2. Kesinlikle bütün yazdıklarınıza katılıyorum. Asla sağlıklı değil. sadece para tuzağı. Sizin söylediğiniz suluklardan bende aldım bugün kullanın ertesi günü koku yapıyor. Bence en sağlıklısı cam . Camdan şaşmayın.

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s