Share your blog 

Herseyden once, bu yaziyi paylasirsan bana yardimci olursun, bende sana yardimci olurum. Ve sende okurlarina yardimci olursun.
Internette Binlerce iyi blog ve yazar var ama onlardan haberimiz olmadigi icin onlari gormuyoruz ve kimse kesf edemiyor o yazilari. O yuzden bugun sizden bloglarinizi benimle paylasmanizi rica ediyorum. Bu herkes icin iyi bir firsat, bir kac yeni okur sizi bulur ve herkes birbirine yardimci olur boylece. 

Blogunuzu yorum kisminda yazin ben kesinlikle yorumlarinizi okuyacagim. Ama sabirli olun lutfen cunku cok muhtemelen cok sayida yorum olucak ve yogun olabilirim. 

Herkesi digerlerinin bloglarini okumalarina davet ediyorum, gelin birbirimize daha fazla okumak ve yazmak icin motive edelim boyle.

First of all If you reblog this post you help me, I help you and you help your readers, so everyone wins..

There are thousands of good blogs out there and think of all of that we are missing just because they are not visible to us. That’s why I want to encourage you to share your blog with me so that I can read and hopefully many of my other readers as well. This is also a good opportunity for you to get some new readers and I believe in helping one another since we all want to spread our message to the world.

Leave your blog page link as a comment and I will definitely read it. Please be patient because I have some hectic days in front of me. I encourage everyone to read one another blogs to get motivation and thereby also motivate one another.

🙂

Take care!

Thanks Roberta Pimentel 

Thanks gumusdis.com 

Reklamlar

“Share your blog ” için 21 yorum

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s