ATTİLA İLHAN DAN IKIMIZI ANLATAN.

Ben seni bir okyanusun derinliginde buldum da sevdim. Parlak bir inciydin benim için. Paha biçilmez bir inci .Ben seni soguk ve yagmurlu bir günde Seni düsünürken gülüsündeki sicakligin içime dolup da beni sardigi bir anda sevdim Seni sadece selvi boyun,siyah saçlarin yada kara gözlerin güzel bir yüzün var diye degil fikirlerinle,konusmandaki güzelligin ve benim o kor halde yanan yüregimle sevdim .Ben seni derinden ve hissederek sevdim. Her kalp atisimda vücudumun dört bir kösesine yayildigini beni sardigini her nefes alisimda cigerlerime isledigini bilerek sevdim .Seni kis gecelerinin o soguk yataginda birlikte uyuyup beni isittigin yaz sicaginda uyuyamayip sikintilarim oldugun ve rüyalarimda bulustugumuz gecelerde sevdim. Seni ellerinden tutup kanimin kaynadigi kalbimin yerinden firlayacagini hissettigim anlarda o ıslak dudaklarinla beni sevdigini söyleyecegin anlari düsünerek sevdim. Ben seni o sensiz anlardaki bos ve degersiz geçen dakikalarda kayip zamanlarimizda,seni arayip bulamadigim çaresizlik içinde oldugum,içki sofralarini dost bildigim anlarda sevdim .Sen ne kadar uzak olsan da, aramizdaki kilometreler nasil çoksa bende seni o kadar yogun ve o denli çok sevdim. Seni kalbimde yanan atesin ile zihnimde olusan hayallerin o ay parçasi çehrenle bana derinden bakan o gözlerindeki isiltiyi görecegim anlari beklerken kalbimin yanip tutustugu anlarda gelip o bu atesi alevlendirerek bana sarilarak beni sevdigini söyleyecegin anlari düsünerek sevdim.

Korkuyorum! Hakkettigin mutlulugu sana verememekten korkuyorum. Seni beni sevdiginden fazla sevememekten korkuyorum. Senin sevgine layik olduktan sonra baskalari tarafindan o sevgiyi kaybetmekten korkuyorum. Seni kazandim derken kaybetmekten korkuyorum. Aramizdaki maneviyat haricindeki uçurumlardan korkuyorum. Senin kalbini daha fazla kirmaktan korkuyorum. O temiz ve masum göz yaslarini daha fazla akitmaktan korkuyorum. Evet korkuyorum; seni kaybetmekten, seni daha fazla üzmekten Sana kendimi ifade edememekten korkuyorum. Yada yanlis anlasilmaktan korkuyorum. Uçurumun kenarinda yalniz kalmaktan korkuyorum. Dostluguna doyamadan uluorta yalniz kalmaktan korkuyorum. Yüregimdeki o ince sizinin bir gün çogalmasindan ve beni sarmasindan korkuyorum. Sevgi denen güzelliginin bir gün beni terk etmesinden korkuyorum. Dostlugun ölüp yerine nefretin yesermesinden korkuyorum. Korkuyorum evet; seni kaybetmekten ve seni daha fazla üzmekten Bir çiçek misali ne ellemeye nede koparmaya kiyamiyorum uzaktan seyrediyorum çünkü; Seni daha fazla incitmekten korkuyorum. Ömründe yasadigin mutlulugu huzuru sana yasatamamaktan korkuyorum. Sana kalbimden fazlasini verememekten korkuyorum. Sonunda sana gözyasindan baska bir sey birakamamaktan korkuyorum. Seni sevmekten degil; dostlugunu suiistimal etmekten, Seni kaybetmekten ve degerini bilememekten ve Yüce Rabbime hesap verememekten korkuyorum. Belki de çok fazla korkuyorum ÇÜNKÜ; BEN ILK DEFA SEVIYORUM. Attila ilhan.

Ve ben seni sana kalbim ile geldim sana dediğin an çok daha sevdim.Çok daha…….. İYİKİ DOĞDUN İYİKİ VARSIN ÖMRÜM.

Reklamlar

2 thoughts on “ATTİLA İLHAN DAN IKIMIZI ANLATAN.”

  1. Attila üstadım ile sohbet etme şansını yakaladığım için çok mutluyum. Beni yirmi yıl kadar önceye götürdü, keyif ve yokluğunun hüznüyle… Okumak nefes artırıyor, hatırlattınız, iyi ki yazmışsınız, ben de tekrar okumuşum yıllar sonra.

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s